PostHeaderIcon Programma week 8

 

zaterdag-24-feb

     
         
C Sambeek JO19-1 - Toxandria JO19-1 14:30 13:30  
C Juliana Mill JO13-2G - Sambeek JO13-1 10:45 9:45  
C Merselo JO13-1G - Sambeek JO13-2G 10:00 9:00  
C Sambeek JO11-1 - Montagnards JO11-3 9:30 9:00  
C Sambeek JO11-2G - Toxandria JO11-1G 9:30 9:00  
C SES JO11-3 - Sambeek JO11-3G 9:30 8:30  
C De Zwaluw JO9-1 - Sambeek JO9-1G 11:00 10:00  
C Sambeek JO8-1G - UDI'19/CSU JO8-2 9:30 9:00  
C Constantia JO7-1 - Sambeek JO7-1 9:00 8:00  
         
 

zondag-25-feb

     
         
C BVV'27 1 - Sambeek 1 14:30 13:00 F.Habraken 
C Sambeek 2 - JVC Cuijk 3 11:30 10:00  Jack
C Sambeek 3 - Fiducia 3 10:30 9:30  Patric
C BVV'27 3 - Sambeek 4 13:00 12:00  

Laatst aangepast ( vrijdag 09 februari 2018 12:15 )

 

PostHeaderIcon Programma week 9

 

zaterdag-3-mrt

     
         
C S.V. Oostrum JO19-1 - Sambeek JO19-1 15:00 14:00  
C Sambeek JO13-1 - Merselo JO13-1G 11:30 10:45  
C Sambeek JO13-2G - ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 11:30 10:45  
C S.V. Oostrum JO11-2 - Sambeek JO11-1 9:00 08:00  
C SJO Vianen Vooruit HBV JO11-1 - Sambeek JO11-2G 11:30 10:30  
C Sambeek JO11-3G - Boekel Sport JO11-6G 9:30 09:00  
C Sambeek JO9-1G - ST Constantia/Menos JO9-1 9:30 09:00  
C SIOL JO8-2 - Sambeek JO8-1G 8:45 07:45  
C Sambeek JO7-1 - VIOS'38 JO7-1/VIOS'38 JO7-2 9:30 09:00  
C Sambeek\Volharding MO19-1 - EVVC MO19-2 14:30 13:30  
         
 

zondag-4-mrt

     
         
C Sambeek 1 - Merselo 1 14:30 13:30  
C Toxandria 3 - Sambeek 2 10:30 9:00  
C Merselo 3 - Sambeek 3 10:30 9:30  
C Sambeek 4 - DSV 6 10:30 9:30 Marco

Laatst aangepast ( vrijdag 09 februari 2018 12:12 )

 

PostHeaderIcon Programma week 10

 

zaterdag-10-mrt

     
         
C Sambeek JO19-1 - Montagnards JO19-1 14:30 13:30  
C ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 - Sambeek JO13-1 12:30 11:30 P.Pijnappels
C Olympia'18 JO13-2 - Sambeek JO13-2G 11:30 10:30  
C Sambeek JO11-1 - ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-2G 9:30 09:00  
C Sambeek JO11-2G - JVC Cuijk JO11-3 9:30 09:00  
C Achilles Reek JO11-2 - Sambeek JO11-3G 9:00 08:00  
C Juliana Mill JO9-2 - Sambeek JO9-1G 8:45 07:45  
C Sambeek JO8-1G - JVC Cuijk JO8-2 9:30 09:00  
C Sambeek JO7-1 - SJO Vianen Vooruit HBV JO7-1/JO7-2 9:30 09:00  
C ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 - ST Sambeek/Volharding MO19-1 13:00 12:00  
         
 

zondag-11-mrt

     
         
C SVS 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C Sambeek 2 - SV Milsbeek 2 11:30 10:00 Eddy
C Sambeek 3 - Excellent 4 10:30 9:30 Jack
C Montagnards 4 - Sambeek 4 11:30 10:30  

 

Laatst aangepast ( vrijdag 09 februari 2018 12:20 )

 

PostHeaderIcon Programma week 11

 

 

zaterdag-17-mrt

     
         
C SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 - Sambeek JO19-1 15:00 14:00  
C Sambeek JO13-1 - Olympia'18 JO13-2 11:30 10:45  
C Sambeek JO13-2G - V.V. Achates JO13-3 11:30 10:45  
C Montagnards JO11-2 - Sambeek JO11-1 9:00 08:00  
C V.V. Achates JO11-2 - Sambeek JO11-2G 11:00 10:00  
C Sambeek JO11-3G - Festilent JO11-4G 9:30 09:00  
C Sambeek JO9-1G - ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO9-1 9:30 09:00  
C Gemert JO8-1 - Sambeek JO8-1G 10:30 09:30  
C Toxandria JO7-1 - Sambeek JO7-1 9:30 08:30  
C ST Sambeek/Volharding MO19-1 - Blauw Geel'38/JUMBO MO19-1 14:30 13:30  
         
 

zondag-18-mrt

     
         
C Sambeek 1 - SV United 1 14:30 13:00  
C V.V. Achates 3 - Sambeek 2 10:00 8:30  
C Olympia'18 8 - Sambeek 3 10:00 9:00  
C Sambeek 4 - V.V. Holthees-Smakt 3 10:30 9:30 Patric

Laatst aangepast ( vrijdag 09 februari 2018 12:26 )