PostHeaderIcon Programma week 42

 .

Zaterdag 21 okt

     
         
Sambeek JO11-1 - RKOSV Achates JO11-1G 09:30 09:00  
V Sambeek JO19-1 - SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 14:30 13:30  Gert-Jan
B ST Sambeek/Volharding JO15-4 - Olympia'18 JO15-2 verzet 23 okt 
C Sambeek MO19-1 - Bruheze MO19-1 14:30 13:30  Noud
         
 

Zondag 22 okt

     
         
C Sambeek 1 - HRC'27 1 14:30 13:00 J.Thomassen 
B Sambeek 3 - Volharding 4 10:30 9:30 Jack
         

Laatst aangepast ( dinsdag 17 oktober 2017 16:33 )

 

PostHeaderIcon Programma week 43

 

maandag-23-okt

     
         
 B ST Sambeek/Volharding JO15-4 - Olympia'18 JO15-2 19:00  18:15  Patrick 
         
.

zaterdag-28-okt

     
         
C Sambeek JO19-1 - Odiliapeel/Braks Gro JO19-1 14:30 13:30  
C ST Volharding/Sambeek JO15-5 - ST Sambeek/Volharding JO15-4 14:30 13:30  
C Sambeek JO13-1 - ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO13-1 11:30 10:45  
C Heijen JO13-1 - Sambeek JO13-2G 11:30 10:30  
C Vitesse'08 JO11-1 - Sambeek JO11-1 10:00 9:00  
C ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO11-2G - Sambeek JO11-2G 10:30 9:30  
C Sambeek JO11-3G - Hapse Boys JO11-2 9:30 9:00  
C JVC Cuijk JO9-2 - Sambeek JO9-1G 9:00 8:00  
C Sambeek JO8-1G - SIOL JO8-1 9:30 9:00  
C Sambeek JO7-1 - SV Milsbeek JO7-1G/SV Milsbeek JO7-2 9:30 9:00  
C RKSVN MO19-1 - Sambeek MO19-1 15:00 13:15  
         
 .

zondag-29-okt

     
         
C SV United 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C Sambeek 2 - V.V. Achates 3 11:30 10:00 Jack
C Sambeek 3 - Olympia'18 8 10:30 9:30 Patrick
C V.V. Holthees-Smakt 3 - Sambeek 4 11:30 10:30  

 

New layer...
New layer...
New layer...

Laatst aangepast ( zondag 15 oktober 2017 11:50 )

 

PostHeaderIcon Programma week 44

.

zaterdag-4-nov

     
         
C Stormvogels'28 JO19-1 - Sambeek JO19-1 14:30 13:00  
C  ST Sambeek/Volharding JO15-4 -Constantia JO15-2 13:00 12:15  
C S.V. Brandevoort JO13-3 - Sambeek JO13-1 9:30 8:00  
C Sambeek JO13-2G - ST SV Milsbeek/Astrantia JO13-1G 11:30 10:45  
C Sambeek JO11-1 - JVC Cuijk JO11-2 9:30 9:00  
C Sambeek JO11-2G - Montagnards JO11-3 9:30 9:00  
C Olympia'18 JO10-4G - Sambeek JO11-3G 9:15 8:30  
C Sambeek JO8-1G - Juliana Mill JO8-1 9:30 9:00  
C Heijen JO7-1 - Sambeek JO7-1 10:00 9:00  
C Sambeek MO19-1 - Koningslust MO19-1 14:30 13:15  
         

 .

zondag-5-nov

     
         
C Sambeek 1 - SVS 1 14:30 13:00  
C SV Milsbeek 2 - Sambeek 2 10:00 8:30  
C Excellent 4 - Sambeek 3 11:30 10:30  
C Sambeek 4 - Montagnards 4 10:30 9:30 Marco

Laatst aangepast ( maandag 02 oktober 2017 14:08 )

 

PostHeaderIcon Programma week 45

.

zaterdag-11-nov

     
         
C Sambeek JO19-1 - Heijen JO19-1 14:30 13:30  
C ST Milsbeek/Astrantia JO15-2 -  ST Sambeek/Volharding JO15-4 12:30 11:30  
C Boekel Sport JO13-2G - Sambeek JO13-1 11:45 10:30  
C Sambeek JO13-2G - De Zwaluw JO13-2 11:30 10:45  
C Volharding JO11-1 - Sambeek JO11-1 10:00 9:15  
C ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-2G - Sambeek JO11-2G 9:00 8:00  
C Sambeek JO11-3G - ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO11-4G 9:30 9:00  
C Juliana Mill JO9-2 - Sambeek JO9-1G 8:45 7:45  
C Volharding JO8-1G - Sambeek JO8-1G 9:00 8:00  
C Sambeek JO7-1 - Vitesse'08 JO7-1/Vitesse'08 JO7-2 9:30 9:00  
C Sambeek MO19-1 - Gemert MO19-1 14:30 13:30  
         

.

zondag-12-nov

     
         
C Sambeek 2 - VCA 2 11:30 10:00 Jack
C SV Venray 11 - Sambeek 3 12:00 11:00  
C SSS'18 6 - Sambeek 4 12:15 11:15  

Laatst aangepast ( maandag 02 oktober 2017 14:10 )

 

PostHeaderIcon Programma week 46

 .

zaterdag-18-nov

     
         
C ST Astrantia/SV Milsbeek JO19-1 - Sambeek JO19-1 14:30 13:30  
C Sambeek JO13-1 - Bavos JO13-1 11:30 10:45  
C ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-2 - Sambeek JO13-2G 12:00 11:00  
C Sambeek JO11-1 - Heijen JO11-1 9:30 9:00  
C ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-3G - Sambeek JO11-3G 9:00 8:00  
C Sambeek JO8-1G - Ysselsteyn JO8-1 9:30 9:00  
C De Zwaluw JO7-1 - Sambeek JO7-1 9:30 8:30  
C ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 - Sambeek MO19-1 13:00 12:00  
         

zondag-19-nov

     
         
C Montagnards 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C DSV 5 - Sambeek 2 12:00 10:30  
C Sambeek 3 - Volharding 6 10:30 9:30 Jack 
C Sambeek 4 - SV Venray 13 10:30 9:30 Marco 

Laatst aangepast ( maandag 09 oktober 2017 16:22 )