Gedeeltelijke lockdown per 14-10-2020

(Voetballend) Nederland gaat in een “gedeeltelijke lockdown”

Naar aanleiding van de aangekondigde maatregelen van het kabinet, die ingaan per vanavond 22:00u, is besloten om alle trainingen van de senioren van de vv Sambeek per direct te stoppen voor de komende vier weken.

Voor onze jeugdteams geldt dat trainingen wel plaats kunnen blijven vinden. Kleedlokalen blijven gesloten zodat er thuis omgekleed en gedoucht zal moeten worden.

Voor alle teams, zowel senioren als jeugd, geldt dat de competities per direct stilgelegd worden.

Zoals al eerder gecommuniceerd blijft de kantine gesloten en is het sportpark alleen toegankelijk voor jeugdspelers en jeugdtrainers / jeugdleiders en niet voor ouders en publiek.

Omdat we veel waarde hechten aan zorgvuldigheid in de afstemming met KNVB en Volharding (jeugd) communiceren we zo snel als mogelijk een verdere verduidelijking van alle maatregelen voor het voetbal bij de vv Sambeek.

Namens het bestuur

Antwan Ebben – voorzitter.

Geef een reactie