Mogen we even voorstellen onze sponsor OOvB adviseurs ?

OOvB adviseurs en accountants, gevestigd in Wanroij, Cuijk, Uden, Heesch en Wijchen, sponsor van een reclamebord. OOvB is een accountancy en adviesbureau met een sterke betrokkenheid met haar ondernemers. Als geen ander weten zij dat niet cijfers, maar menselijk talent het verschil maakt in een bedrijf. Zij doen er dan ook alles aan om het ondernemerstalent van de klanten verder te ontwikkelen. Door ze te ontzorgen op het gebied van financiƫn, fiscaliteit en recht, maar ook door dienstbaar te zijn met kennis en middelen die bijdragen aan goed en onderscheidend ondernemerschap. Elke dag opnieuw. In voor- en tegenspoed. Bent u nieuwsgierig? Neem dan eens een kijkje op de website (OOvB.nl) en/of neem contact op met OOvB adviseurs en accountants!

Geef een reactie