Nieuwe sponsor : Plus Verbeeten

Mogen we even voorstellen onze sponsor Jan Verbeeten van PLUS Verbeeten.

 

PLUS Verbeeten is sponsor vanaf het seizoen 2020/2021.

Het familiebedrijf van PLUS Verbeeten zit al bijna 150 jaar, met veel passie, in de levensmiddelenhandel. Vanuit Vierlingsbeek is de familie als marskramer begonnen, vervolgens met een kruidenierswinkel in de Grotestraat met bezorging in de regio.

Vanaf de jaren ’70 van de vorige eeuw is de overstap gemaakt naar een supermarkt met al snel uitbereidingen naar Overloon (1977) en Tegelen (1987).

Lokale binding, klantvriendelijkheid en service staan vanaf het allereerste begin hoog in het vaandel:

Bij PLUS Verbeeten houden we van goed eten, voor iedereen, elke dag. Voor ons betekent dat kwaliteit, gezond, maar vooral gewoon erg lekker en als het even kan van heel dichtbij. Wij zorgen daarnaast graag voor de buurt en voor elkaar, daarom sponsoren wij veel verenigingen zoals VV Sambeek, dit vinden wij belangrijk omdat we graag bijdragen aan een fijne leefomgeving.

De Sponsorcommissie

Geef een reactie