Niet alle informatie op uw scherm zichtbaar?
Draai dan uw smartphone naar landschapmodes.

Programma, uitslagen en afgelastingen

Zaterdag 20 oktober Beker/Inhaal
Sambeek MO13-1-Volharding MO 1310.309.30
Sambeek vet. Juliana Mill vet.17.0016.30Er wordt 7x 7 gespeeld
zondag-21-oktober
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
Sambeek 1 - VIOS'38 114:3012.30L. Heijnen2-5
Constantia 3 - Sambeek 211:0010:006-2
Sambeek 5 - V.V. Holthees-Smakt 212:0010:45Dominic Jacobs4-3
maandag-22-oktober
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
Sambeek JO13-1G - DSV JO13-119:0018:00In St. Anthonis
zaterdag-27-oktober
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
DSV JO17-1- ST Volharding/Sambeek JO17-214:30
Leunen JO17-2G- ST Volharding/Sambeek JO17-314:45
ST Elsendorp/Fiducia JO15-1G- ST Volharding/Sambeek JO15-3G15:00
ST Sambeek/Volharding JO15-4- SV Venray JO15-7 in Sambeek13:0012:15
Montagnards JO13-1 - Sambeek JO13-1G 13:0012:00
Sambeek JO13-2G - Hapse Boys JO13-111:3010:45
Sambeek JO12-1 - Olympia'18 JO12-3G11:3011:00
Sambeek JO10-1 - Leunen JO10-209:3009:00
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO9-1G - Sambeek JO9-110:0009:15
JVC Cuijk JO8-2 - Sambeek JO8-109:0008:15
zondag-28-oktober
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
V.V. Holthees-Smakt 1 - Sambeek 114:3013:15
Sambeek 2 - Hapse Boys 410:3009:30Eddy
DSV 6 - Sambeek 312:0010:45
V.V. Holthees-Smakt 3 - Sambeek 410:3009:30
Sambeek 5 - Volharding 412:0010:45Dominic
Sambeek VR1 - SIOL VR110:0008:45Jack
zaterdag-3-november
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
ST Volharding/Sambeek JO17-2- ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-1 in Sambeek
13:30
ST Volharding/Sambeek JO17-3- FCV-Venlo JO17-4 in Vierlingsbeek
14:30
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-2- ST Sambeek/Volharding JO15-4
13:3012:30
ST Volharding/Sambeek JO15-3G- Merselo JO15-1G in Sambeek
13:00
Sambeek JO13-1G - Ysselsteyn JO13-111:3010:45
SSS'18 JO13-3G - Sambeek JO13-2G12:0011:00
VIOS'38 JO12-1 - Sambeek JO12-110:3009:45
SV Venray JO10-4 - Sambeek JO10-108:4507:45
Olympia'18 JO9-1 - Sambeek JO9-109:1508:30
Sambeek JO8-1 - ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO8-1G09:3009:00Vervallen
zondag-4-november
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
Sambeek 1 - Menos 114:3013:15
Gassel 2 - Sambeek 211:0010:00
Sambeek 3 - Vitesse'08 511:3010:15Eddy
Sambeek 4 - HRC'27 310:0009:00Patric
Westerbeekse Boys 1 - Sambeek 510:3009:15
De Zwaluw VR1 - Sambeek VR111:0009:45
zaterdag-10-november
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
SES JO17-1- ST Volharding/Sambeek JO17-2
14:30
Merselo JO17-1G- ST Volharding/Sambeek JO17-3
14:30
ST Elsendorp/Fiducia JO15-1G- ST Sambeek/Volharding JO15-4
15:0013:45
ST Volharding/Sambeek JO15-3G- Vitesse'08 JO15-3 in Vierlingsbeek
13:00
Leunen JO13-1 - Sambeek JO13-1G11:3010:30
Sambeek JO13-2G - Olympia'18 JO13-311:3010:45
Sambeek JO12-1 - Boekel Sport JO12-211:3011:00
SV Venray JO10-3 - Sambeek JO10-108:4507:45
Sambeek JO9-1 - Juliana Mill JO9-109:3009:00
Sambeek JO8-1 - V.V. Achates JO8-1G09:3009:00
zondag-11-november
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
V.V. Achates 3 - Sambeek 210:0009:00
Sambeek 3 - SV DWSH'18 511:3010:15Eddy
Sambeek 4 - SV DWSH'18 610:0009:00Jack
Olympia'18 7 - Sambeek 512:0010:45
DSV VR1 - Sambeek VR111:0009:45
zaterdag-17-november
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
ST Volharding/Sambeek JO17-2- ST Constantia/Menos JO17-1 In vierlingsbeek
15:00
ST Volharding/Sambeek JO17-3- ST SV United/BVV'27 JO17-2 In Sambeek
13:30
V.V. Achates JO15-2- ST Volharding/Sambeek JO15-3G
13:30
ST Sambeek/Volharding JO15-4- VIOS'38 JO15-2 in Sambeek
13:0012:15
Sambeek JO13-1 - Olympia'18 JO13-211:3010:45
SJO Vianen Vooruit HBV JO13-1 - Sambeek JO13-2G12:0011:00
SV Milsbeek JO12-1 - Sambeek JO12-110:0009:00
Sambeek JO10-1 - Ysselsteyn JO10-209:3009:00
Sambeek JO9-1 - Vitesse'08 JO9-109:3009:00
Juliana Mill JO8-1 - Sambeek JO8-108:4508:00
zondag-18-november
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
Fiducia 1 - Sambeek 114:3013:15
Sambeek 2 - JVC Cuijk 210:3009:30Jack
VIOS'38 2 - Sambeek 310:3009:15
Olympia'18 6 - Sambeek 410:0009:00
Sambeek 5 - Excellent 312:0011:45Dominic
Sambeek VR1 - V.V. Holthees-Smakt VR110:0008:45Marc v. Bree
zaterdag-24-november
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
Vitesse'08 JO17-1- ST Volharding/Sambeek JO17-2
15:00
Olympia'18 JO17-3- ST Volharding/Sambeek JO17-3
15:00
Merselo JO15-1G- ST Sambeek/Volharding JO15-4
12:00 ??11:00
ST Volharding/Sambeek JO15-3G- DSV JO15-2G In Vierlingsbeek
13:00
Sambeek JO13-1G - SV Venray JO13-311:3010:45
SV DWSH'18 JO13-1 - Sambeek JO13-2G11:1510:15
Sambeek JO12-1 - Olympia'18 JO12-211:3011:00
Vitesse'08 JO10-3 - Sambeek JO10-109:0008:00
SIOL JO9-1 - Sambeek JO9-108:4507:45
Sambeek JO8-1 - SV Venray JO8-209:3009:00
zondag-25-november
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
Sambeek 1 - De Zwaluw 114:3013:15
VCA 2 - Sambeek 211:0010:00
Sambeek 3 - Toxandria 411:3010:15Jac
Sambeek 4 - Constantia 510:0009:00Eddy
SSS'18 4 - Sambeek 510:0008:45
SV DWSH'18 VR1 - Sambeek VR110:0008:45
zaterdag-1-december
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
ST Volharding/Sambeek JO17-2- Juliana Mill JO17-2 In Sambeek
13:30
ST Volharding/Sambeek JO17-3- Leunen JO17-2G In Vierlingsbeek
14:30
ST Stormvogels'28/HRC'27 JO15-1G- ST Volharding/Sambeek JO15-3G
13:00
ST Sambeek/Volharding JO15-4- V.V. Achates JO15-2 In Sambeek
13:0012:15
S.V. Oostrum JO13-1G - Sambeek JO13-1G10:0009:00
Sambeek JO13-2G - Venhorst JO13-2G11:3010:45
Sambeek JO12-1 - Handel JO12-111:3011:00Vervallen
Sambeek JO10-1 - Wittenhorst JO10-409:3009:00Vervallen
JVC Cuijk JO8-3 - Sambeek JO8-19:008:00
Sambeek JO9-1 - ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO9-1G09:309:00
zondag-2-december
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
GVV'57 1 - Sambeek 114:3013:15
Sambeek 2 - DSV 310:309:30Jack
Olympia'18 9 - Sambeek 312:0010:45
Menos 2 - Sambeek 411:0010:00
Sambeek 5 - DSV 812:0011:45Eddy
Sambeek VR1 - Vianen Vooruit VR110:008:45Dominic
zaterdag-8-december
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
ST SV Milsbeek/Astrantia JO17-1- ST Volharding/Sambeek JO17-2
14:30
ST Volharding/Sambeek JO15-3G- ST Sambeek/Volharding JO15-4 In Vierlingsbeek
13:0012:00
Sambeek JO13-1 - ST SVS/ExcellentWesterbeekse Boys JO13-111:3010:45
ST HRC'27/Stormvogels'28 JO13-2G - Sambeek JO13-2G12:3011:30
Vitesse'08 JO12-2 - Sambeek JO12-112:0011:00
S.V. Oostrum JO10-3G - Sambeek JO10-109:008:00
Sambeek JO8-1 - De Zwaluw JO8-109:309:00
zondag-9-december
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
Sambeek 1 - Elsendorp 114:3013:15
Vitesse'08 4 - Sambeek 209:458:45
Sambeek 3 - Heijen 311:3010:15Eddy
Sambeek 4 - Heijen 410:009:00Jack
Merselo 2 - Sambeek 511:009:45Janssen, H. (Harrie)
ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR1 - Sambeek VR111:009:45
zondag-16-december
Aanvang
Aanw/Vert
Scheidsrechter
Uitslagen
SVS 1 - Sambeek 114:3013:15
Bij evt. onjuistheden mail dan de contentbeheerder van deze rubriek: jos.melsen@vvsambeek.nl