Programma, uitslagen en afgelastingen

Read All News
     
zaterdag-1-feb
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 - ST Volharding/Sambeek JO19-214:30VIANEN NB
SV DWSH'18 JO17-1 - ST Volharding/Sambeek JO17-314:00SINT HUBERT
ST Volharding/Sambeek JO15-2 - ST Sporting S.T./SVEB JO15-1G11:30VIERLINGSBEEK
SV DWSH'18 JO15-2 - ST Volharding/Sambeek JO15-311:30WILBERTOORD
SV Venray JO13-2 - ST Sambeek/Volharding JO13-308:45VENRAY
ST Volharding/Sambeek MO15-1 - Achilles Reek MO15-113:00VIERLINGSBEEK
Nooit Gedacht MO13-1 - ST Volharding/Sambeek MO13-111:00Geffen
Sambeek JO11-1 - Odiliapeel/Braks Gro JO11-109:30kl 1+4 veld 2
Sambeek JO10-1 - JVC Cuijk JO10-109:30kl 2+5 veld 1
Sambeek JO9-1 - V.V. Achates JO9-109:30kl 2+5 veld 1
Sambeek JO7-1 - SVS Excellent- W.BOYS JO7-309:30kl 1+6 veld 1
Meiden jeugd JO7 t/m Jeugd JO11Kl 3
zondag-2-feb
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Leunen 1 - Sambeek 114:3013:00
VIOS'38 2 - Sambeek 210:309:15
Sambeek 3 - Wittenhorst 710:309:30kl 1+6 veld 1
Sambeek 4 - SVS 210:009:00kl 2+5 veld 2
De Zwaluw 5 - Sambeek 510:008:45
Sambeek VR1 - Hapse Boys VR212:0010:45
zaterdag-8-feb
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
ST Volharding/Sambeek JO19-2 - De Zwaluw JO19-115:00VIERLINGSBEEK
ST Volharding/Sambeek JO17-3 - ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO17-214:30VIERLINGSBEEK
Leunen JO15-1 - ST Volharding/Sambeek JO15-212:00LEUNEN
ST Volharding/Sambeek JO15-3 - Olympia'18 JO15-313:00VIERLINGSBEEK
ST Sambeek/Volharding JO13-3 - S.V. Oostrum JO13-1G11:30SAMBEEK
SV Budel MO15-1 - ST Volharding/Sambeek MO15-112:45BUDEL
Wilhelmina Boys MO13-1 - ST Volharding/Sambeek MO13-111:15BEST
De Zwaluw JO11-1G - Sambeek JO11-111:00
Gemert JO10-3 - Sambeek JO10-108:30
Gemert JO9-2 - Sambeek JO9-110:00
Volharding JO7-1/JO7-2 - Sambeek JO7-109:00
zondag-9-feb
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Sambeek 1 - SVOC'01 114:30
Sambeek 2 - Juliana Mill 311:30
Olympia'18 6 - Sambeek 312:00
Elsendorp 3 - Sambeek 411:00
Sambeek 5 - DSV 712:00
Volkel VR1 - Sambeek VR111:00
zaterdag-15-feb
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
ST Volharding/Sambeek JO19-2 - Ysselsteyn JO19-115:00VIERLINGSBEEK
De Zwaluw JO17-1 - ST Volharding/Sambeek JO17-314:30OEFFELT
ST Volharding/Sambeek JO15-2 - S.V. Oostrum JO15-111:30VIERLINGSBEEK
Sportclub Irene JO15-4G - ST Volharding/Sambeek JO15-312:45TEGELEN
ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 - ST Sambeek/Volharding JO13-309:30SEVENUM
VOW MO15-1 - ST Volharding/Sambeek MO15-113:00VEGHEL
Sambeek JO11-1 - SIOL JO11-109:30
Sambeek JO10-1 - ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO10-1G09:30
Sambeek JO9-1 - Volkel JO9-109:30
Sambeek JO7-1 - Merselo JO7-109:30
zondag-16-feb
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
SV DWSH'18 1 - Sambeek 114:30
DSV 3 - Sambeek 210:00
Sambeek 3 - HRC'27 310:30
Sambeek 4 - Volharding 610:00
Heijen 4 - Sambeek 510:00
Sambeek VR1 - DSV VR112:00
zondag-1-mrt
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Sambeek 3 - SV Venray 1010:00
Sambeek VR1 - ST SIOL/JVC Cuijk VR112:00
zaterdag-7-mrt
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Wittenhorst JO19-3 - ST Volharding/Sambeek JO19-215:00HORST
ST Volharding/Sambeek JO17-3 - ST SV United/BVV'27 JO17-214:30VIERLINGSBEEK
DSV JO15-1 - ST Volharding/Sambeek JO15-213:00LEDEACKER
ST Volharding/Sambeek JO15-3 - ST SV United/BVV'27 JO15-213:00VIERLINGSBEEK
ST Sambeek/Volharding JO13-3 - Venlosche Boys JO13-211:30SAMBEEK
ST Volharding/Sambeek MO15-1 - S.V. Brandevoort MO15-113:00VIERLINGSBEEK
VOW MO13-1 - ST Volharding/Sambeek MO13-111:30VEGHEL
Achilles Reek JO11-1 - Sambeek JO11-110:00
Stormvogels'28 JO10-1 - Sambeek JO10-110:30
UDI'19/CSU JO9-3 - Sambeek JO9-109:00
ST Stormvogels'28/HRC'27 JO7-1/JO7-2 - Sambeek JO7-109:00
zondag-8-mrt
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Sambeek 1 - RESIA 114:30
Sambeek 2 - VCA 211:30
SV United 5 - Sambeek 311:00
Menos 2 - Sambeek 411:00
Sambeek 5 - V.V. Achates 512:00
V.V. Achates VR1 - Sambeek VR110:00
zaterdag-14-mrt
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
ST Volharding/Sambeek JO19-2 - DSV JO19-215:00VIERLINGSBEEK
DSV JO17-2 - ST Volharding/Sambeek JO17-313:00LEDEACKER
ST Volharding/Sambeek JO15-2 - SIOL JO15-111:30VIERLINGSBEEK
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-2 - ST Volharding/Sambeek JO15-313:30OVERLOON
IVO JO13-1 - ST Sambeek/Volharding JO13-312:00VELDEN
Nieuw Woensel MO15-1 - ST Volharding/Sambeek MO15-112:00EINDHOVEN
Hilvaria MO13-1 - ST Volharding/Sambeek MO13-111:00HILVARENBEEK
Sambeek JO11-1 - Olympia'18 JO11-109:30
Sambeek JO10-1 - Boekel Sport JO10-209:30
Sambeek JO9-1 - ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO9-109:30
Sambeek JO7-1 - DSV JO7-1/JO7-209:30
zondag-15-mrt
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
GVV'57 1 - Sambeek 114:30
GVV'57 2 - Sambeek 211:00
Sambeek 3 - Volharding 510:30
Sambeek 4 - DSV 510:00
Olympia'18 7 - Sambeek 512:00
zondag-22-mrt
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Sambeek 1 - HRC'27 114:30
zaterdag-28-mrt
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Venlosche Boys JO19-2 - ST Volharding/Sambeek JO19-215:00VENLO
ST Volharding/Sambeek JO17-3 - GFC'33 JO17-214:30VIERLINGSBEEK
ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO15-1 - ST Volharding/Sambeek JO15-211:30STEVENSBEEK
ST Volharding/Sambeek JO15-3 - Wittenhorst JO15-413:00VIERLINGSBEEK
ST Sambeek/Volharding JO13-3 - ST Stormvogels'28/HRC'27 JO13-111:30SAMBEEK
ST Volharding/Sambeek MO15-1 - Boekel Sport MO15-113:00VIERLINGSBEEK
Venhorst JO11-1 - Sambeek JO11-109:00
Vitesse'08 JO10-3 - Sambeek JO10-110:00
ST Constantia/Menos JO9-1 - Sambeek JO9-110:00
DSV JO7-3 - Sambeek JO7-110:00
zondag-29-mrt
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Astrantia 1 - Sambeek 114:30
HBV 2 - Sambeek 212:00
Sambeek 3 - V.V. Holthees-Smakt 210:30
SSS'18 5 - Sambeek 410:00
SV Venray 13 - Sambeek 510:00
Sambeek VR1 - SES VR112:00
zaterdag-4-apr
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
ST Volharding/Sambeek JO19-2 - Leunen JO19-115:00VIERLINGSBEEK
ST Constantia/Menos JO17-2 - ST Volharding/Sambeek JO17-315:00WANROIJ
ST Volharding/Sambeek JO15-2 - Heijen JO15-111:30VIERLINGSBEEK
Juliana Mill JO15-3 - ST Volharding/Sambeek JO15-313:15MILL
MVC'19 JO13-2G - ST Sambeek/Volharding JO13-311:00MAASBREE
Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-1 - ST Volharding/Sambeek MO15-111:45SINT-OEDENRODE
Mierlo Hout MO13-1 - ST Volharding/Sambeek MO13-111:30HELMOND
Sambeek JO11-1 - Gassel JO11-1G09:30
Sambeek JO10-1 - Montagnards JO10-109:30
Sambeek JO9-1 - Gassel JO9-109:30
Sambeek JO7-1 - SSS'18 JO7-109:30
zondag-5-apr
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Menos 1 - Sambeek 114:30
Sambeek 2 - Vitesse'08 311:30
SV Venray 10 - Sambeek 312:00
Sambeek 4 - SV Venray 1210:00
Sambeek 5 - Fiducia 312:00
Vianen Vooruit VR1 - Sambeek VR111:00
zaterdag-18-apr
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
ST Elsendorp/Fiducia JO17-1 - ST Volharding/Sambeek JO17-315:00ELSENDORP
Olympia'18 JO15-1G - ST Volharding/Sambeek JO15-213:15BOXMEER
IVO JO15-2G - ST Volharding/Sambeek JO15-313:30VELDEN
ST Sambeek/Volharding JO13-3 - V.V. Achates JO13-1G11:30SAMBEEK
ST Volharding/Sambeek MO15-1 - Blauw Geel'38/JUMBO MO15-113:00VIERLINGSBEEK
ST Volharding/Sambeek MO13-1 - VOAB MO13-210:00VIERLINGSBEEK
Sambeek JO11-1 - Volkel JO11-109:30
Sambeek JO10-1 - SIOL JO10-2G09:30
Sambeek JO9-1 - SV Venray JO9-209:30
ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO7-1/JO7-2 - Sambeek JO7-109:30
zondag-19-apr
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Sambeek 1 - SVS 114:30
V.V. Achates 4 - Sambeek 210:00
Sambeek 3 - Montagnards 310:30
Sambeek 4 - Fiducia 210:00
Sambeek 5 - HBV 412:00
ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR1 - Sambeek VR111:00
zondag-26-apr
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Merselo 1 - Sambeek 114:30
zondag-3-mei
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
V.V. Holthees-Smakt 2 - Sambeek 310:45Coppus, P. (Peter)
zaterdag-9-mei
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
ST Maasduinen JO19-1 - ST Volharding/Sambeek JO19-215:00BERGEN LB
ST Volharding/Sambeek JO17-3 - Venhorst JO17-214:30VIERLINGSBEEK
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-1 - ST Volharding/Sambeek JO15-213:30OVERLOON
ST Volharding/Sambeek JO15-3 - V.V. Achates JO15-313:00VIERLINGSBEEK
ST Sambeek/Volharding JO13-3 - Blerick JO13-3G11:30SAMBEEK
ST Volharding/Sambeek MO15-1 - Mierlo Hout MO15-113:00VIERLINGSBEEK
SV Budel MO13-2 - ST Volharding/Sambeek MO13-110:00BUDEL
Toxandria JO11-1G - Sambeek JO11-111:00
ST America/Meterik JO10-2 - Sambeek JO10-110:45
Toxandria JO9-1 - Sambeek JO9-110:30
Montagnards JO7-1/JO7-2G - Sambeek JO7-110:30
zondag-10-mei
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Sambeek 1 - V.V. Holthees-Smakt 114:30
Sambeek 2 - Constantia 311:30
Stormvogels'28 3 - Sambeek 311:00
Merselo 3 - Sambeek 410:30Hoof, A.M.G. (Twan) van, Janssen, A (Ton), Hoogen van den, A. (Albert)
Excellent 4 - Sambeek 510:30
Sambeek VR1 - De Zwaluw VR112:00
zaterdag-16-mei
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
ST Volharding/Sambeek JO19-2 - Heijen JO19-115:00VIERLINGSBEEK
FCV-Venlo JO17-3 - ST Volharding/Sambeek JO17-313:30VENLO
ST Volharding/Sambeek JO15-2 - ST Stormvogels'28/HRC'27 JO15-111:30VIERLINGSBEEK
SV Venray JO15-7 - ST Volharding/Sambeek JO15-308:45VENRAY
Bergeijk MO15-2 - ST Volharding/Sambeek MO15-113:15BERGEIJK
Beerse Boys MO13-1G - ST Volharding/Sambeek MO13-112:00OOST WEST EN MIDDELBEERS
Sambeek JO11-1 - DSV JO11-109:30
Sambeek JO10-1 - Vitesse'08 JO10-209:30
Sambeek JO9-1 - Venhorst JO9-109:30
Sambeek JO7-1 - Olympia'18 JO7-1/JO7-209:30
zondag-17-mei
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
VCA 1 - Sambeek 114:30
Sambeek 2 - JVC Cuijk 211:30
Merselo 2 - Sambeek 311:00Janssen, H. (Harrie), Janssen, R.J.M. (Rudie)
Sambeek 4 - Excellent 310:00
Sambeek 5 - SV Milsbeek 312:00
Festilent VR2 - Sambeek VR110:00
zaterdag-23-mei
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
ST VIOS'38/Toxandria JO19-2 - ST Volharding/Sambeek JO19-215:00BEUGEN
ST Volharding/Sambeek JO17-3 - Hapse Boys JO17-114:30VIERLINGSBEEK
SV Venray JO15-4 - ST Volharding/Sambeek JO15-211:00VENRAY
ST Volharding/Sambeek JO15-3 - Hapse Boys JO15-113:00VIERLINGSBEEK
ST Sambeek/Volharding JO13-3 - Sportclub Irene JO13-211:30SAMBEEK
ST Volharding/Sambeek MO15-1 - Berghem Sport MO15-113:00VIERLINGSBEEK
ST Volharding/Sambeek MO13-1 - UNA MO13-110:00VIERLINGSBEEK
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1G - Sambeek JO11-109:30
Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 - Sambeek JO10-110:00
Festilent JO9-1 - Sambeek JO9-109:00
Olympia'18 JO7-3G - Sambeek JO7-108:45
zondag-24-mei
Aanvang
Aanw/Vert
Indeling
Scheidsrechter
Sambeek 1 - HBV 114:30
SV Milsbeek 2 - Sambeek 211:00
Sambeek 3 - DSV 610:30
Olympia'18 5 - Sambeek 410:00
Westerbeekse Boys 1 - Sambeek 510:30
Sambeek VR1 - SV DWSH'18 VR112:00
Bij evt. onjuistheden mail dan de contentbeheerder van deze rubriek: jos.melsen@vvsambeek.nl