Sponsoren zetten VV Sambeek in de spotlights

Al jaren lang is Van Bon Elektro één van onze sponsoren. Dit seizoen is Franssen Verlichting één van onze nieuwe sponsoren.

Samen hebben zij gezorgd voor een mooie verlichting van het pad naar de kleedlokalen.

Frank Franken van Franssen Verlichting, sponsor van een reclamebord.

Franssen Verlichting is al meer dan 40 jaar een begrip in de verlichtingsmarkt. Het leveren van kwaliteitslampen en advies waar zowel dealers, bedrijven als consumenten op kunnen vertrouwen is wat hen drijft. Dat komt enerzijds tot uiting in een breed assortiment aan met name buitenverlichting in het midden tot hoog segment. Anderzijds maakt Franssen Verlichting dit waar door altijd een passend advies te bieden, ongeacht de grootte van uw verlichtingsproject. Dankzij jarenlange ervaring en bovenal een ongekende passie voor licht zijn zij in staat om bijna elk gewenst lichtbeeld te creëren. De experts van Franssen Verlichting denken dan ook graag met u mee om ervoor te zorgen dat u en uw klanten kunnen genieten van de lamp én het licht!

Geef een reactie